Skaičiuokime keliones kartu


Visi su nekantrumu laukiame kol pasibaigs visa šita marmalynė, sienos ir vėl bus atidarytos, o tada visi gyvensim kaip gyvenę... Atgal į normalų gyvenimo ritmą.

O. BET. TAČIAU... 

Socialiniuose tinkluose dažnai sklando klausimas: "Ką darysit, kai tik karantinas pasibaigs? Kur keliausit...? ir t.t." Visi jau kurpia planus, tačiau nepamirškit, kad kol esame namuose, galime ne tik planuoti savo ateities atostogas, ieškoti įvairių vietų, kur atostogausime ir keliausime, tačiau prisiminti ir kurias aplankėme... Tad šiandien siūlau išbandyti [galbūt jau žinomą, o gal ir ne] svetainę, kuri gali padėti suskaičiuoti visus kartus, kuomet skridai lėktuvu.

Tikriausiai visiems gerai žinoma svetainė - Flight radar 24 gali parodyti visus šiuo metu esamus skrydžius pasaulyje. Paspaudus ant lėktuvo, galime gauti įvairias detales, tad tai yra puiki galimybė sekti skrydžius, kuriais skrenda jūsų artimi/laukiami žmonės. Tačiau gretimoje šios svetainės platformoje, turime galimybę fiksuoti savo skrydžius ir peržvelgti, kuriame oro uoste dažniausiai lankomės, kiek laiko esame praleidę lėktuvuose, kiek kartų apskriejome aplink žemę ir t.t... 


Šioje platformoje reikia turėti paskyrą, kurią galite susikurti keliais skirtingais būdais [pvz.: naudodamiesi Google, Facebook ar Apple prisijungimais]... Na, o kai turite anketą, galite pradėti suvesti visus buvusius skrydžius su visomis smulkmenomis! Žinoma, jei norite daugiau detalių savo statistikoje, galite pildyti net ir kurioje vietoje to skrydžio metu sėdėjote, kokia buvo priežastis skristi ir t.t.. Tačiau, jei norite gauti eilinę ir neišplėstą statistiką, galite suvesti tik pagrindinius duomenis, pvz.: skrydžio datą ir oro uostus...Kadangi pas mane kantrybės ne milijonai, būtent tai ir pasirinkau. Paprastai, tačiau ne prastai, po visų skrydžių gavau statistiką.


Žemėlapyje galite matyti skrydžių kryptis, taip pat yra galimybė pasirinkti vaizdą iš satelito. Suvedus visus duomenis gavau šią statistiką:

 • Nuo pirmo skrydžio praėjo 2 metai [daugiau/mažiau];
 • Iš viso - 16 skrydžių;
 • Nuskrista apie 30,027 km;
 • Lėktuve praleista apie 44 h 25 min;
 • Daugiausiai lankomas yra Edinburgo oro uostas;
 • Populiariausias maršrutas Edinburgas - Kaunas ir Kaunas - Edinburgas;

Taip pat nepamirškite, kuo daugiau detalių įvesite, tuo daugiau įdomios statistikos turėsite.

Papasakok kaip fiksuoji savo skrydžius ir keliones? Ar kada nors yra tekę skaičiuoti ir galvoti apie tokius dalykus? Pasidalink savo patirtimi!

Labanakt,
Tautė

6 komentarai

 1. Ačiū, būtinai pasižiūrėsiu. Aš pati keliones žymiu tik smeigtukais žemėlapyje tai bus labai įdomu ��

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai laukiu dienos, kuomet įžengus į namus galėsiu pasakyti, kad čia mano namai... Tai va tokioj vietoj tokį žemėlapį norėsiu įsigyti ir aš... Ne tik puiki dekoracija, tačiau ir priminimas, kad reikia keliauti ir kuo daugiau pamatyti !!!

   Panaikinti
 2. ha, kad ir kaip įdomu būtų, pati žinau, kad skridau vieną kartą, skridau į Angliją ir parskridau, tai nėra net ko ir žiūrinėt. :D tik pradėjau keliaut ir uždarė kelionių galimybes, tai labai liūdna. o ir darbo nėra pakankamai, kad galėčiau susitaupyt pinigų dabar per tuos karantinus ir tada po jo nutraukimo išlėkt į Aziją mėnesiui, deja. :D bet kai norėsiu pafiksuoti savo keliones, kai jų padaugės, būtinai išbandysiu šitą (:

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Atsargiai su svajonėmis, jos pildosi!!! Galbūt vieną dieną sugalvosi patapti stiuardese ir skrydžių bus neįmanoma suskaičiuoti :D Na, o šiai dienai, linkiu kuo daugiau pamatyti vos tik visos šalių sienos atsidarys... Kartą išskridęs, nebegali sustot.. Čia kažkokia labai brangi, tačiau nereali liga :D

   Panaikinti
 3. Aaa, nė karto nesu skridusi :DD im a road trip girl :D
  Kadangi nedaug teko dar keliauti, tai kartais pasižymiu kokį užrašą su ta šalimi susijusį, o šiaip tai dažniausiai nuotraukos kaip savotiški žymekliai gaunasi ��

  AtsakytiPanaikinti
 4. O taip, nuotraukos dažniausiai kalba pačios už save... O road trip'ai yra kažkas nerealaus... Pamenu teko po Europa su autobusu pakeliauti, tai man labai patiko !!! Sėdėt, važiuot ir žiūrėt pro langą galėčiau iki negaliu, tik tiek, kad užpakalį paskausta... Na... Tačiau lėktuve su ilgesniais skrydžiais irgi ne pyragai :D

  AtsakytiPanaikinti