SUSIRAŠOM?

Man patinka bendrauti ir juoktis iki ašarų ar net iki kriuksėjimų. Tai primena apie mus visus, kokie mes esame. Kaip mes mokame bendrauti ir kaip gebame palaikyti tarpusavio santykius. Juk tai labai svarbu. Deja, tačiau apsupti išmaniųjų technologijų dažnai ir nepastebime kaip greitai bėga laikas, kokia žolė žalia ar koks metų laikas  dabar skrieja ir keičia gamtos vaizdus. Bet kokiu atveju, dažnai pamirštame pabendrauti ne tik su artimais, bet net ir su savimi. Juk kartais taip trūksta mažos pertraukėlės tyloj ir ramybėj galvojant apie nieką. O kartais reikia ir į žmonių šurmulį pasinert, jog vėl tylos minutės spėtum pasiilgti. Na kad ir kaip ten bebūtų, kviečiu bendrauti ne tik taip, kaip žmonės pripratę XXI - ajame amžiuje, bet ir laiškais. Na tais, realiais... Kuomet rašai ranka, eini į paštą, o po to tikrini kiekvieną dieną pašto dėžutę... Geras jausmas! 


Norintiems bendrauti ir bendradarbiauti:

protingos_prineses@inbox.lt 
FACEBOOK - Protingos princesės


Norintiems susirašinėti laiškais:

atsiųskite į mano el. paštą (protingos_prineses@inbox.lt) savo adresą ir laukite nuo manęs laiškelio! Žinoma, jei nenorite gauti laiškelio, galite jį atsiųsti... Tik parašykit man laišką ir pasidalinsiu su jumis savo adresu.


Norintiems paklausti:

Būtent štai čia, mielai atsakysiu į jūsų klausimus, jei tik norite išlikti anonimiški! Galbūt kirminas po sąžinę kapstosi ar kažkas spaudžia širdelę? Su malonumu Jums padėsiu kaip tik mokėsiu, galėsiu ir neliksiu abejinga! Kartais taip norisi žmogaus šalia, o atrodo, jog nieko nėra. Nebijokit! SUSIRAŠOM !!! 


Norintiems sekti mano kasdienybę ir įvairius pastebėjimus:

INSTAGRAM - @vytuuute

2 komentarai

  1. O aš jau galvojau, kad laiškais.. :/ Nes be galo mėgstu rašinėtis, tačiau dauguma mieliau pasirenka išmaniąsias technologijas..

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Šauni idėja! Jau 100 metų niekam nesiunčiau laiško, būtų smagu prisiminti visą procesą ir išsiųsti laiškelį tau! :) P.S. tiesą sakant, net nebūčiau pagalvojus, apie pašto teikiamas paslaugas, kaip galimybę susisiekti... :(

      Panaikinti