Kiek "ačiū" telpa į 30 dienų?

Irrrr šypsena!!!! Ačiū, kad nufotkinai!
Gyvenime buvo keli momentai, kuomet susimąsčiau, kad vis tik trūksta mums to dėkingumo ir paprasto „ačiū“, o galbūt ir mažų siurprizų. Dažnai pamirštame tai dėl įvairių priežasčių... Tad siūlau linksmą akciją atrakciją, kuri asmeniškai man bus kaip iššūkis, nes niekada nebuvau atsisėdus ir susimąsčius už ką čia galėčiau padėkoti ir kaip tą padėką galėčiau išreikšti. Noriu pasidalinti su jumis keliomis situacijomis, kurios privedė iki šio mažo projekto:

· Buvau paauglė, kuri uoliai lankė sekmadieninius pasiruošimus Lietuvos Jaunimo Dienoms. Viename susitikime buvo labai paprasta užduotis: parašyti 3 draugams, be jokio paaiškinimo tekstą „ačiū, kad esi mano draugas (-ė).“ Reakcijos buvo įvairios, tačiau pagrindinė mintis buvo tokia, kad man kažkas negerai ir užėjus depresijai nusprendžiau jiems padėkoti, taip sakant paskutinį kart. 

· Šioj situacijoj pažinau nuostabius žmones, dirbau fantastiškam kolektyve, tačiau visus variau iš proto ne tik su savo nesąmonėm bet ir su žodžiu „ačiū“. Pasiimu sriubos marmitą – ačiū, paimu lėkštė – ačiū, baigiam darbo dieną – ačiū, iki rytojaus. Būdavo taip, kad kolegės juokdavosi ir su manim, ir iš manęs... Ir viskas dėl ko? Dėl paprasto ačiū. 

· UK žmonės labai mėgsta dėkoti ir atsiprašinėti... Dirbant padavėja įpratau, kad yra visiškai normalu padėkoti, net jei paimu įrankius nuo stalo, purvinas lėkštes ar netgi įpilu vandens... Nuėjus į parduotuvę, kasininkei padėkojau gal kokius 5 kartus iš eilės ir maniškis buvo tikrai suglumęs... Na ir kas čia tokio? Taigi ačiū! 

· O paskutinė situacija buvo lyg vyšnia ant torto, kuri tiesiog sugeneravo visą šitą idėją. Per pietų pertrauką valgiau savo numylėtą skrebutį su juodųjų serbentų džemu. Iš niekur nieko gavau žinutę į instagram: „Ei, Vyte, tik norėjau pasakyti ačiū, kad followini!“. Booom, viskas, skrebutis skanesnis, šypsena dar platesnė. Atrodo tokia smulkmena, o atneša tiek gerų emocijų.
TAIGI!!!
PAKLAUSK SAVĘS:
Kiek „ačiū“ telpa į 30 dienų?

Esmė: Pasižiūrėti kiek kartų per 30 dienų, kaip ir kam galima išreikšti dėkingumą.

Tikslas: Skatinti dėkingumo jausmą ir skleisti šią idėją sukuriant pozityvią aplinką aplink save.

Trukmė: 30 dienų. Nuo spalio 22d. iki lapkričio 21d.

Kaip gali prisidėti: Stebėti save 30 dienų, tyrinėti ar tapai dėkingesnis(-ė), kai pradėjai laužyt galvą kam ir kaip galima padėkoti, pasidalinti kokia diena buvo įsimintiniausia, parašyti straipsnį, post‘ą soc. erdvėje (nepamiršk #30aciudienu), gali prisidėti tiesiog padėkodama(s) ar pasidalindama(s) šia idėja!

Svarbu paminėti: Tiesiog norėjau padėkoti visiems ir už viską, tačiau tuo pačiu užkrėsti ir kitus. Dėkingi gali būti visi, galbūt dauguma ir yra, tačiau vis tik pritrūkstam laiko ar idėjų... Ši „akcija“ puikus būdas parodyti, ką vertinam, ką branginam.

Kur rasti? Visas mano padėkas galėsi rasti FACEBOOK puslapyje: Protingos princesės ARBA soc. erdvėje naudojant #30aciudienu grotažymę.

Informacija pildoma.

Jei turi klausimų ar patobulinimų – aš labai lauksiu Tavo žinutės!

SUSIJĘS STRAIPSNIS

Labanakt,
Tautė.

2 komentarai